הדילמה של החרדים: האם להמשיך להתעמת עם ליברמן?
ככל שמועד הבחירות יתקרב, כך יתקרב באותה מידה מבחנם של החרדים. האם הם ישמרו על איפוק אם וכאשר ליברמן יתקוף אותם, או שמא יגיבו בעוצמה ובכך אולי יסייעו לו למשוך לישראל ביתנו מצביעים נוספים?
![ISRAEL-ELECTION/EXPLAINER FILE PHOTO: Avigdor Lieberman, leader of Yisrael Beitenu leaves his party headquarters following the announcement of exit polls in Israel's parliamentary election, in Jerusalem September 18, 2019. REUTERS/Oren Ben Hakoon/File Photo. ISRAEL OUT. NO COMMERCIAL OR EDITORIAL SALES IN ISRAEL - RC12937027A0](/sites/default/files/styles/article_hero_medium/public/almpics/2019/12/RTX748KE.jpg/RTX748KE.jpg?h=a5ae579a&itok=GEOD22Lw)
המפגש האקראי במסדרונות הכנסת בין ח"כ משה גפני מיהדות התורה לבין ח"כ אביגדור ליברמן מישראל ביתנו חשף את הקונפליקט של הח"כים החרדים לקראת הבחירות השלישיות. הדואליות הזו של חיוך במסדרון מצד אחד ומתקפות מילוליות חריפות מצד שני מטרידה אותם. הם תוהים האם להיגרר לעימות מול ליברמן נוכח העובדה כי הליכוד ונתניהו שומרים עמו על ערוץ פתוח.